Pásové dopravníky

Pásové dopravníky jsou dodávány buď jako lehké kluzké, žlabové nebo s válečkovou sekcí se dvěma nebo třemi podpěrnými válečky. Délka, šířka a sklon dopravníku jsou navrhovány podle druhu přepravovaného materiálu a požadavků zákazníka. Pás může být vyroben z PVC, PU nebo gumy. Podle charakteru materiálu a sklonu dopravníku může být pás opatřen hradítky, bočním krytím nebo vlnovcem. Dopravníky mohou mít další úpravy, například zakrytování nemagnetickou zónu pro možnost umístění separátoru kovů, koncový separační válec, měnič otáček pro regulaci rychlosti dopravníku atd.

Pásové - kluzné dopravníky

Dopravníky řady DPK jsou určeny k dopravě kusového nebo sypkého materiálu. Konstrukce dopravníku je samonosná. Sekce po které je veden pás je kluzná a používá se pro dopravu lehčích materiálů. Pro tento typ dopravníku se ve většině případů používají lehce skluzné PVC nebo PU pásy.

  Dokument ke stažení .pdf

 

Pásové - válečkové dopravníky

Dopravníky řady DPV jsou určeny k dopravě kusového nebo sypkého materiálu o větší sypné hmotnosti s požadavkem na vyšší hodinovou přepravní kapacitu dopravníku. Konstrukce dopravníku je samonosná. Sekce po které je veden pás je válečková s jedním, dvěmi nebo třemi podpůrnými válečky. Pro tento typ dopravníku se ve většině případů používají těžké a odolné gumové pásy (možnos profilového žebrování vrchní strany pásu).

Dokument ke stažení .pdf

 

Pásové dopravníky - obecně

Dokument ke stažení .pdf

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS