Zpracování různých odpadů

Společnost Odes s.r.o. v součastnosti patří mezi přední dodavatele kompletních technologií pro zpracování tuhých odpadů na evropském trhu. Zabýváme se dodávkami technologií na zpracování různých odpadů jako například: komunální odpady, plasty, papíry - karton, pneumatiky, elektroodpady, přírodní hmoty, olejové filtry, sklo, fotovoltaické panely, apod. Vlastní konstrukční kancelář a výrobní potenciál umožňují nabídnout komplexní řešení od projektu, až po konečnou realizaci.

Mezi klíčové aspekty rozhodující o volbě vhodné technolologie patří především: požadovaná hodinová kapacita zařízení, velikost a tvar zakládaného materiálu na vstupu, avšak tím nejzásadnějším je požadovaná velikost výstupní frakce a konkrétní výstup, který požadujeme zpracováním získat!

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS