DRJ 2400

Světový trend v omezení skládkování odpadů vytváří nové požadavky na jejich zpracování. Společnost ODES s. r. o., která je lídrem v oboru, uvedla na trh v letošním roce novinku, a to největší jednohřídelový drtič DRJ 2400, který byl kompletně vyrobený v České republice. Tím doplnila třídicí linky, které dodává, o možnost využívat část těchto vytříděných odpadů jako alternativní palivo.

Po vývoji a realizaci dvouhřídelového drtiče DRU 2400 s délkou pracovních válců 2,4 metrů, který najdeme ve velkých spalovnách, je DRJ 2400 určen pro drcení na určitou velikost, která je definovaná otvory v sítu drtiče. Pohon pracovního rotoru s délkou 2,4 metrů a průměrem 600 mm obstarává dvojice elektromotorů s příkonem 110 kW. Hydrodynamická spojka zajišťuje plynulý rozběh a ochranu rotoru při nenadálých událostech. Břity rotoru jsou otočné a výměnné, stejně tak, jako hřeben statorové části. Pracovní části jsou lehce přístupné pro jejich servis a výměnu. Drtič je určen pro drcení plastů, gumy, návinů fólií, textilu a dalších složek odpadu, které lze dále využít jako alternativní palivo, nebo jsou určeny pro následnou recyklaci. Při použití síta s otvory 30 mm je kapacita od 2 do 4 tun drti za hodinu. Mohutnost drtiče (hmotnost je cca 24 tun) je zárukou stability a odolnosti při drcení. Chod drtiče hlídá moderní výkonný mikropočítačový řídicí systém, který mimo jiné umožňuje dálkovou kontrolu drtiče přes webové rozhraní. ODES s. r. o. za dobu své existence vyrostla z malé inženýrské firmy ve výrobní společnost, jejíž výrobky dnes najdete po celém světě. Spolu s projekční přípravou, vlastní výrobou a následným servisem může ODES s. r. o. nabídnout kompletní řešení pro zpracování většiny pevných odpadů v přijatelných cenových relacích a s odpovídající evropskou kvalitou.

DRJ 2400

Segmenty DRJ 2400

DRJ 2400

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS