Dopravní systémy

Společnost ODES s.r.o. konstruuje, vyrábí a dodává různé dopravníky, které vycházejí z našich typových řad a rozměrů, se zohledněním případných úprav, dle požadavku zákazníka. Typ, tvar a rozměry dopravníku jsou navrhovány vždy podle charakteru přepravovaného materiálu, jeho velikosti, množství a s ohledem na umístění dopravníků v technologii.

Podle sypné váhy přepravovaného materiálu (tj. hmotnost materiálu volně nasypaného do 1m3) se určuje typ konstrukce (spodního vedení) dopravníku. Pro materiály se sypnou vahou do 300 kg/m3 se používají pásové dopravníky řady DPK (s kluzným vedením pásu). Pro dopravu materiálů se sypnou vahou do 1000 kg/m3 se používají pásové dopravníky řady DPV (s podpůrnými válečkovými stolicemi) a pro dopravu materiálů se sypnou vahou nad 1000 kg/m3, nebo velkého a těžkého kusového materiálu (např. slisované balíky odpadu) se používají řetězopásové dopravníky řady DPR (pohyb pásu zajišťují dva válečkové řetězy po stranách dopravníku, vzájemně spojené příčnými příčkami, na kterých je přidělána gumová gurta).

Pro specifické provozy a odpady nebo zařízení, mohou být použity speciální hrablové a lamelové dopravníky bez dopravního pásu řady DPH a DPL (např. doprava popele z vodní lázně kotle na tuhá paliva, doprava dřevní štěpky, doprava kovových palet-boxů apod.)

Pásové dopravníky

Kluzné, Válečkové

Řetězové dopravníky

Řetězopásové, Hrablové, Lamelové

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS