Technologie pro zpracování a separaci materiálů z elektrošrotu

Elektroodpad se skládá z různých materiálů. Velikost zpracovávaného materiálu závisí na rozměru vstupu do drtiče a jeho výkonu. Materiál je nejdříve nadrcen v bubnovém drtiči. Kvůli hlučnosti je drtič umístěn v samostatné izolační kobce. Následně je nadrcený elektroodpad tříděn dle druhů materiálu. Ostatní materiál je drcen na jemnější frakci a znovu tříděn. Celá technologie je odsávaná. Nadrcený a vytříděný materiál je přemístěn do přepravního, nebo skladovacího prostoru.

Součástí naší dodávky je projekt, při kterém je upřesněna celková dispozice technologie a jednotlivá zařízení v ní obsažena, dále výroba a nákup jednotlivých komponent včetně stavebních úprav (samostatné základy pro drtič a protihluková kobka). Montáž spolu s napojením na řídící systém a zajišťování následného záručního a pozáručního servisu, je pro naše zákazníky samozřejmostí.

Video ukázka:


Linka na zpracování elektrošrotu

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS