Zpracování olejových filtrů

Olejové filtry se skládají ze třech základních materiálů, a to z kovu (plechový obal), plastu nebo papíru (vnitřní vložka filtru) a zbytkového množství oleje. Pro zpracování a následnou recyklaci olejových filtrů z osobních i nákladních automobilů je potřeba odpadní filtry nadrtit na malou velikost. Následně jsou nadrcené filtry plynule dávkovány do automatické odstředivky, ve které je odstředěn zbytkový olej, který je dále opět využitelný. Z odstředěných materiálů je v dalším kroku pomocí magnetického separátoru odstraněn kov. Zbytková frakce (tj. odstředěný plast a papír) může být dále nadrcena na požadovanou výstupní velikost (např. 20x20mm), pro účel spalování jako alternativní palivo do spaloven s vysokou výhřevností, díky malému množství zbytkového oleje.

Naše společnost v minulosti realizovala několik dodávek linek na zpracování olejových filtrů, s požadavkem zákazníka na umístění linky do daných prostorů, s návrhem nejlepšího uspořádání zařízení v lince, vzhledem k logistice zpracovávaného odpadu linkou. Součástí naší dodávky je vypracování projektu, kdy je upřesněna celková dispozice linky a dále zajištěna výroba a nákup jednotlivých zařízení linky, až po finální montáž a zprovoznění celé technologie, včetně zajištění záručního i pozáručního servisu.

Video ukázka:

 

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS