Jemné drcení 8-50mm

Pro nadrcení odpadních plastů na malou výstupní frakci o velikosti 8-50mm slouží jednohřídelové drtiče řady DRJ. Hlavní výhodou těchto strojů je možnost zpracování těžkých, neforemných a houževnatých plastových odpadů. Další výhodou je také dosažení požadované výstupní velikosti v jednom stupni drcení.

Jednohřídelové drtiče řady DRJ - pracují na principu stříhání odpadního materiálu mezi břity upevněnými na otáčejícím se rotoru a pevným statorovým ostřím ve tvaru hřebene. Objemný a neforemný odpad je na rotor natlačován pomocí hydraulického přítlačného zařízení. Dochází tak k postupnému odfrézování vrstvy drceného materiálu. Pod pracovním prostorem drtiče je umístěno výměnné síto, kde velikost otvorů v sítu definuje velikost výstupní frakce. Zvolená velikost otvorů v sítu také výrazně určuje hodinovou kapacitu drcení.

Dokument ke stažení .pdf

Jednohřídelové drtiče - obecně

DrtičDrtič

Jednohřídelový drtič řady DRJ

rotor rotor

Rotor jednohřídelového drtiče

třídící síto pod rotoremtřídící síto pod rotorem

Třídící síto pod rotorem

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS