Příprava pneumatik před drcením

Při zpracování pneumatik z nákladních aut a průmyslových strojů je důležité tyto připravit před vstupem do linky na mechanické nadrcení na menší výstupní frakci. Pomocí hydraulické vytrhávačky se v jednom pracovním cyklu odstraní patní lana, která jsou po vnitřním obvodu pneumatiky. Vytržením patního lana z pneumatiky získá zpracovatel čistý kov pro další prodej.

Objemné pneumatiky je po vytržení patního lana vhodné nakrátit na menší kusy vzhledem k manipulaci s nimi a s ohledem na velikost pracovního prostoru vstupního drtiče v lince. K podélnému rozříznutí pneumatiky můžeme použít řezačku pneumatik, kdy ji řezný kotouč rozřízne po obvodu. Z rozříznuté pneumatiky dále lépe vypadnou při další manipulaci nežádoucí předměty, jako jsou kameny a kusy kovů aj., které by mohly zapříčinit poškození pomaluběžných drtičů v lince.

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS