Předdrcení velké 90-500mm

Pro předdrcení objemných kusů odpadních plastů na výstupní frakci o velikosti 90-500mm slouží dvouhřídelové drtiče řady DRD, DRW a DRU.

Dvouhřídelové drtiče řady DRD - Dvouhřídelovou řadou pomaluběžných drtičů se dvěma pohony (pro každou hřídel) jsou drtiče řady DRD. Jsou určeny k předdrcení velkých, objemných a houževnatých materiálů s požadavkem na vyšší hodinovou kapacitu drtiče. Tyto drtiče jsou ve většině případů osazeny hydraulickým přítlačným zařízením. Hodinová kapacita drtičů řady DRD se pohybuje v rozmezí cca 3000 – 5000 kg/hod.

Dokument ke stažení (DRD) pdf

Dvouhřídelové drtiče řady DRW a DRU - Námi největšími vyráběnými dvouhřídelovými drtiči jsou drtiče řady DRW a DRU. Pohon drtičů je řešen dvěma elektropohony, nebo hydropohony (-H), pro každou hřídel. Drtiče jsou určeny k drcení nadrozměrných odpadních materiálů. Drtič řady DRU je největším stacionárním drtičem umístěným v České republice. Pro natlačení objemného odpadu do pracovního prostoru, jsou drtiče vybaveny hydraulickým přítlačným zařízením. Hodinová kapacita drtičů je od 5000, 10000 a více kg/hod.

   Dokument ke stažení (DRW, DRU) .pdf

 

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS