Drcení pneumatik 2. stupeň

K dodrcení pneumatik na požadovanou velikost výstupní frakce slouží pomaluběžné dvouhřídelové drtiče řady DRT. Pro snažší nadrcení vstupují pneumatiky do tohoto drtiče již předdrceny z prvního stupně drcení. Dopravníky jsou kusy pneumatik plynule dávkovány do násypky drtiče, což usnadňuje proces nadrcení s maximálním využití hodinové kapacity drtiče.

Dvouhřídelové drtiče řady DRT - Nejsilnějšími dvouhřídelovými drtiči s jedním pohonem jsou drtiče řady DRT. V lince na zpracování pneumatik jsou používány jako druhý, případně třetí stupeň drcení. Robustnost, silové parametry a spolehlivost této řady drtičů reptrezentuje fakt, že se jedná o naši nejprodávanější řadu. Hodinová kapacita drtičů řady DRT se pohybuje v rozmezí cca 1500 – 2500 kg/hod.

Dokument ke stažení (DRT) .pdf

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS