O firmě

Firma ODES s.r.o. patří mezi přední výrobce a dodavatele drtících, dopravních, třídících a separačních zařízení v ČR. Firma Odes s.r.o. byla založena v roce 1993 se sídlem v Jaroměři a provozovnou v ulici Dolecká 14, 551 01 Jaroměř.

Od roku 1999 vstupujeme také na zahraniční trhy; Německo, Francie, Řecko, Anglie, Polsko, Rusko a především Slovensko. 

Naše firma vyrábí a dodává technologie pro zpracování odpadu a pro logistické systémy dopravy surovin. Cílem společnosti je poskytnout komplexní řešení daného problému - od vypracování projektu, vlastní výroby s možností dodávky celkových technologií, montáže a oživení technologie, až po následný servis tak, aby byla zajištěna co nejnižší poruchovost a rychlá ekonomická návratnost investice.

Vlastníme konstrukční kancelář, výrobně montážní haly a servisní středisko, které zabezpečuje dodávky pro velké průmyslové závody jako jsou např. MCHZ a.s. Ostrava, Duslo a.s. Šala, zpracovatelské společnosti - A.S.A. s.r.o. Praha, Praktik s.r.o. Liberec, Kovohutě Příbram Nástupnická a.s., Safina a.s. Vestec, apod. Naše produkty jsou také v nemocničních komplexech, hotelích nebo rodinných firmách.

Naše stránky jsou určeny pro prvotní informaci o sortimentu, který dodáváme. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese obchod@odes.cz, kde Vám rádi naší odborní pracovníci, zodpoví jakýkoliv dotaz související s činností naší společnosti.

Najdete nás také na Facebooku ODES Jaroměř.

Těšíme se na kontakt s Vámi.

ODES, s.r.o (Jaroměř) - netfirmy.czZpracování odpadů - netfirmy.cz

Zpracování odpadů - netfirmy.cz
 
Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS