Zařízení pro zpracování dřevního odpadu a lesní biomasy

Dřevní odpad stejně tak jako lesní biomasa má stále větší uplatnění jako alternativní zdroj paliva pro tepelné využití. K objemovému zmenšení dřevního odpadu a lesní biomasy slouží pomaluběžné jednohřídelové a dvouhřídelové drtiče řady DRJDRT, které jsou odolné vůči jiným materiálům obsaženým v odpadním dřevu (hřebíky, panty, kování, zbytkové sklo apod.). 

Pro zpracování dřevního odpadu (stavební dřevo, odpad z výrobního procesu zpracování dřevní hmoty aj.) za účelem získání malé homogenní výstupní frakce, s požadavkem případné magnetické separace kovů, nabízíme pomaluběžné jednohřídelové drtiče řady DRJ.

Pro teplárenské provozy je určena technologická linka, která je schopna zpracovat jak odpadní dřevo, tak hlavně i lesní biomasu. Účelem linky je separace nadrozměrných a případných kovových kusů, s následným nadrcením v pomaluběžném dvouhřídelovém drtiči řady DRT na relativně malou výstupní frakci, dle návazných dopravních cest a pro efektivní vysušení dřevní štěpky v přípravné sušárně, před samotným spalováním v kotli.

Drcení dřevního odpadu

Drcení dřevního odpadu na homogenní frakci 8-50mm.

Drcení štěpky a biomasy

Drcení dřevní štěpky a lesní biomasy na drtičích řady DRT.

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS