Zpracování elektroodpadů

Společnost ODES s.r.o Jaroměř je v současné době hlavním a největším dodavatelem technologií pro zpracování elektrospotřebičů a elektrošrotu na českém trhu. Je jedním z dominantních výrobců v Evropě, kteří vyrábějí řetězový drtič, který je principem drcení schopen rozdrtit nesourodý odpad, s požadovaným oddělením jednotlivých materiálů pro následnou další separaci, ze kterých jsou elektrozařízení složena. Sortiment odpadu je značný a tím roste náročnost na technologii, která musí být pokud možno univerzální. Většinu komponent technologii vyrábíme sami a na speciálních zařízeních spolupracujeme s renomovanými odborníky.

Se zákazníky připravujeme zadání, při kterém definujeme dle potřeb příslušná zařízení, dále projekt, ve kterém jsou uspořádány jednotlivá zařízení tak, aby splňovala požadavky výstupu, které si zákazník určí. V projekčním počítačovém programu tak vznikne technologie tzv. „na míru“, ve které jsou využity naše zkušenosti. Navrženou technologii vyrobíme a namontujeme. Tím ale naše spolupráce se zákazníkem nekončí. Zajišťujeme provoz technologie tím, že poskytujeme rychlý záruční i pozáruční servis.

V současné době jsou mimo jiné provozovány technologie s našimi zařízeními např. ve firmách PRAKTIK s.r.o. Liberec (zpracování chladniček), SAFINA a.s., Vestec u Prahy a Kovohutě Příbram a.s., (zpracování elektrospotřebičů a elektrošrotu), aj.

 

Zpracování elektrošrotu

Technologie pro zpracování a separaci materiálů z elektrošrotu.

Zpracování elektrokabelů

Technologie pro zpracování a separaci materiálů z elektrokabelů

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS