Předdrcení střední 40-300mm

Pro průmyslové předdrcení odpadních plastů na výstupní frakci o velikosti 40-300mm s vyšší hodinovou kapacitou slouží dvouhřídelové drtiče řady DRN, DRK a DRT.

Dvouhřídelové drtiče řady DRN a DRK - Silově střední řadou pomaluběžných dvouhřídelových drtičů s jedním pohonem je řada DRN a DRK. Principem drcení je stih materiálu na hranách segmentů s mezikroužky, naskládaných na hřídelích drtiče. U nelepivých, křehkých a snadno mechanicky drtitelných materiálů lze pod pracovní prostor drtiče použití síto, pro dosažení menší a homogenní výstupní frakce. Obecně ale platí, že velikost ok v sítu nesmí být menší než šíře střižných segmentů. Hodinová kapacita drtičů řady DRN a DRK se pohybuje v rozmezí cca 500 – 1500 kg/hod.

Dokument ke stažení (DRN a DRK). pdf

Dvouhřídelové drtiče řady DRT - Nejsilnějšími dvouhřídelovými drtiči s jedním pohonem jsou drtiče řady DRT. Slouží k průmyslovému předdrcení odpadních materiálů za účelem dalšího zpracování (dodrcení, spalování, převoz aj.). Robustnost, silové parametry a spolehlivost této řady drtičů reptrezentuje fakt, že se jedná o naši nejprodávanější řadu. Hodinová kapacita drtičů řady DRT se pohybuje v rozmezí cca 1500 – 2500 kg/hod.

Dokument ke stažení (DRT) .pdf

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS