Jemné drcení 8-50mm

Pro nadrcení odpadního papíru na malou výstupní frakci o velikosti 8-50mm slouží jednohřídelové drtiče řady DRJ. Hlavní výhodou použití jednohřídelového typu drtiče je možnost zpracování tohoto těžko-drtitelného odpadu na homogenní výstupní frakci, bez zahlecení pracovního prostoru drtiče. Jednohřídelový drtič je schopen si postupně vtahovat i velkou vrstvu odpadního papíru. Další výhodou je také dosažení relativně malé výstupní velikosti v jednom stupni drcení. Při drcení ale vzniká velké množství papírového prachu, který je  lepší odsávat průmyslovými odsavači.

Jednohřídelové drtiče řady DRJ - pracují na principu stříhání odpadního materiálu mezi břity upevněnými na otáčejícím se rotoru a pevným statorovým ostřím ve tvaru hřebene. Objemný a neforemný odpad je na rotor natlačován pomocí hydraulického přítlačného zařízení. Dochází tak k postupnému drcení i velké vrstvy materiálu. Pod pracovním prostorem drtiče je umístěno výměnné síto, kde velikost otvorů v sítu definuje velikost výstupní frakce. Zvolená velikost otvorů v sítu také výrazně určuje hodinovou kapacitu drcení.

Dokument ke stažení .pdf

Jednohřídelové drtiče - obecně

DrtičDrtič

Jednohřídelový drtič řady DRJ

rotor rotor

Rotor jednohřídelového drtiče

třídící síto pod rotoremtřídící síto pod rotorem

Třídící síto pod rotorem

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS