Zpracování elektrokabelů

Technologie na zpracování elektrokabelů je složena z části předdrcení, magnetické separace, jemného drcení a následného roztřídění plastů a kovů na jednotlivé frakce. Kabely jsou nejprve předdrceny na menší kousky na pomaluběžném dvouhřídelovém drtiči. Na výstupním dopravníku z drtiče jsou odseparovány magnetické kovy, které by mohly poškodit rotor a nože rychloběžného nožového mlýna. V rychloběžném nožovém mlýnu jsou kabely namlety na jemnou drť, která je pneudopravou přivedena přes zásobníky na třídič (mokrá nebo suchá separace), kde je drť rozdělena dle jednotlivých materiálů (plast, kov).

Celá technologická linka je odsávána průmyslovým odsávačem s dostatečnou filtrací. Množství a čistota získaných barevných kovů jsou závislé na druhu zpracovávaných kabelů. Součástí naší dodávky je projekt, při kterém je upřesněna celková dispozice technologie, dále výroba a nákup jednotlivých komponent technologie. Montáž spolu s napojením na řídící systém a zajišťování následného servisu je zárukou, že provozovateli zůstanou starosti jen se zajišťováním vstupu a výstupu.

Video ukázka:

Linka na zpracování elektrických kabelů

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS