Předdrcení střední 15-300mm

Pro postupné drcení odpadního papíru na výstupní frakci (proužky o šíři a délce cca 15-300mm) s požadavkem na vyšší odolnost drtiče proti poškození nedrtitelným předmětem a hlavně menší prašností při drcení, slouží dvouhřídelové drtiče řady DRN a DRK. Pracovní prostor těchto pomaluběžných, dvouhřídelových drtičů musí být osazen čistícími palci, aby nedocházelo k natlačení papíru mezi střižné segmenty a tím pádem k zahlcení stroje.

Dvouhřídelové drtiče řady DRN a DRK - Silově střední řadou pomaluběžných dvouhřídelových drtičů s jedním pohonem je řada DRN a DRK. Principem drcení je stih materiálu na hranách segmentů s mezikroužky, naskládaných na hřídelích drtiče. Hodinová kapacita drtičů řady DRN a DRK se pohybuje v rozmezí cca 500 – 1500 kg/hod.

Dokument ke stažení (DRN a DRK). pdf

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS