Zpracování přírodních hmot

Jedná se o zpracování široké škály materiálů (odpadní dřevo, lesní biomasa, seno, tráva, obiloviny - zemědělské produkty apod.) za různým účelem využití (např. spalování v teplárně, briketování a peletizace, fermentace v bioplynových stanicích aj.).

Společnost ODES s.r.o. nabízí jednotlivá zařízení a technologické linky pro zpracování výše uvedených materiálů. Díky předchozím realizacím pobdobných zařízení máme praktické zkušenosti se zpracováním těchto materiálů.

Našimi významnými zákazníky v této oblasti zpracování odpadů jsou: Plzeňská teplárenská s.r.o. (linka na přípravu dřevní štěpky před spalováním), BGS s.r.o. bioplynové stanice v ČR a Polsku (drtič pro mechanické narušení struktury přírodních materiálů pro rychlejší proces fermentace-rozkladu), Komaxo s.r.o. (linka na separaci a přípravu dřevní štěpky) aj.

Dřevní odpad a lesní biomasa

Zařízení na zpracování dřevního odpadu a lesní biomasy.

Briketování a peletizace

Zpracování přírodních hmot (dřevo, sláma, tráva, obiloviny aj.) pro briketování a peletizaci.

Zemědělské produkty

Zpracování zemědělských produktů pro bioplynové stanice.

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS