Speciální dopravníky

Speciálně vyrobené dopravníky dle požadavku zákazníka a dopravovaného materiálu či technologie, ve které má být dopravník používán. Tyto dopravníky jsou většinou doplněny nestandardními úpravami či zařízeními (např. vynášecí pásový dopravník v lince na výrobu dětských plen s výsypnými okny, pro odvod vadných plen mimo dopravní cestu).

Do kategorie speciálních dopravníků spadají také lehké dopravníky s modulárními pásy (pásy jsou složeny z jednotlivých plastových segmentů, které se dají libovolně kombinovat, napojovat a v případě přetržení pásu lze vyměnit pouze vadnou část za jinou) a válečkové tratě. Válečkové tratě se používají zejména pro dopravu větších kusů materiálů (krabice s výroby apod.) vodorovně nebo s malým stoupáním / klesáním. Dodávají se jako aktivní (s pohonem) nebo pasivní (bez pohonu). Válečková tratě jsou většinou využívány především k usnadnění manipulace s velkými kusy materiálů a obalů.

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS