Zařízení

Společnost ODES s.r.o. Jaroměř vyrábí a dodává zařízení na zpracování tuhých odpadů. Zařízení je možno používat samostatně nebo je zakomponovat do větších technologických celků.

Drtiče odpadů - Odpady a materiály různých druhů lze drtit na rozdílných typech drtících zařízení, a to podle charakteru drceného materiálu a účelu drcení. Účelem drcení může být buď objemové zmenšení pro dopravu, skládkování, nadrcení na určenou velikost pro další recyklaci, případně znehodnocení a úpravu nekvalitních výrobků pro možné zpětné vrácení do výrobního procesu.

Dopravníky - Společnost ODES s.r.o. konstruuje, vyrábí a dodává různé dopravníky, které vycházejí z našich typových řad a rozměrů, se zohledněním případných úprav, dle požadavku zákazníka.

Separátory - Požadavek na třídění materiálů podle různých hledisek se objevuje v různých fázích výrobního i recyklačního procesu. Může být požadováno třídění materiálu podle velikosti nebo podle druhu materiálu. Zákazníci často požadují odstranění kovových příměsí z odpadu určeného pro další zpracování, případně jejich detekci.

Třídiče - Pro třídění materiálů podle velikosti se využívají různé druhy třídičů bez sít i se síty. Druh a velikost stroje se volí podle charakteru tříděného materiálu, jeho množství a požadavku na jednotlivé vytříděné velikosti. Nejvíce využívané typy jsou třídiče vibrační, rotační a hvězdicová třídící síta.

Lisy BOA Recycling - Odes s.r.o. je výhradním zástupcem značky BOA Recycling na území ČR a SR. Druh a velikost lisu se volí podle charakteru materiálu, jeho množství a požadavku zákazníka na kapacitu lisování.

Drtiče odpadů

Jednohřídelové, dvouhřídelové, čtyřhřídelové, speciální, ...

Dopravníky

Kluzné, Pásové, Řetězopásové, Válečkové...

Separátory

Magnetických kovů, Nemagnetických kovů...

Třídiče

Třídiče vibrační, rotační a hvězdicová třídící síta...

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS