Předdrcení malé 20-200mm

Pro předdrcení na malou výstupní frakci o velikosti 20-200mm slouží dvouhřídelové drtiče řady DRE, případně čtyřhřídelové drtiče řady DRX, DRY.

Dvouhřídelové drtiče řady DRE - drtí materiál pomocí segmentů na hřídelích, které se pomalu otáčejí proti sobě. Výstupem z drtiče jsou proužky nebo kousky odpadu, jejichž velikost závisí na charakteru vstupního materiálu a na šíři segmentů. Vzhledem k faktu, že se jedná o námi nejmenší vyráběnou řadu dvouhřídelových drtičů, je nutno brát v potaz malé silové parametry drtiče. Materiály zpracovávané na drtičích řady DRE musejí být snadno mechanicky zpracovatelné, aby bylo použití této řady drtičů efektivní.

Drtiče řady DRE a DRMDokument ke stažení (DRE) .pdf

Čtyřhřídelové drtiče řady DRX, DRY - pro drcení odpadů na homogenní (velikostně stejnou) výstupní frakci, lze použít čtyřhřídelové drtiče řady DRX a DRY. Hlavní výhodou čtyřhřídelového principu drcení je kombinace vlastností dvouhřídelového drtiče, s efektivním použitím síta pod pracovním prostorem, se zamezením zanášení materiálu v prostoru mezi drtícími segmenty. Vzhledem k naskládání segmentů na hlavních i pomocných hřídelích (jejich vzájemným prolnutím), se prostor mezi drtícími segmenty neustále čistí a zároveň je odpadní materiál efektivně nadrcen na požadovanou výstupní velikost, která je určena rozměry ok v sítu. Při doplnění drtiče o přítlačné zařízení lze v drtiči také zpracovávat lehké a objemné odpady, díky širšímu rozměru pracovního prostoru než u dvouhřídelových drtičů.

Drtiče řady DRXDokument ke stažení (DRX-Y) .pdf

Drtiče

Jednohřídelový drtič DRJ400Jednohřídelový drtič DRJ400
DRM 280-mDRM 280-m
DRX_1(3)DRX_1(3)
Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS