Jednohřídelové drtiče

Jednohřídelové drtiče pracují na principu stříhání mezi břity upevněnými na rotoru a pevným statorovým ostřím ve tvaru hřebene. Pod drtičem je umístěno síto, velikosti otvorů v sítu definuje konečnou výstupní velikost nadrcených kousků. Tento typ drtičů se používá při drcení různých druhů odpadu na požadovanou velikost výstupní frakce, nejčastěji mezi 8 až 50 mm.

DRJ - 400, 600, 800, 1000, 1400, 2400

Drtiče řady DRJ jsou konstruovány pro drcení plastů, papíru, gumy, kartonu, obalů, dřeva, elektrošrotu, kabelů atd. Odpad je drcen mezi břity připevněnými na rotoru drtiče a pevným statorovým ostřím ve tvaru hřebene. Velikost otvorů v sítu umístěném pod drtičem definuje velikost výstupní frakce. Standardně používaná síta jsou o průměru otvorů 8 – 50 mm. Drtiče nejsou určeny k drcení kamenů, keramiky, železa a dalších stavebních odpadů. 

Dokument ke stažení .pdf

Jednohřídelové drtiče - obecně

DrtičDrtič

Jednohřídelový drtič řady DRJ

rotor rotor

Rotor jednohřídelového drtiče

třídící síto pod rotoremtřídící síto pod rotorem

Třídící síto pod rotorem

Měníme odpad na surovinyjiž 23 let...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS