Processing of natural material

Jedná se o zpracování široké škály materiálů (odpadní dřevo, lesní biomasa, seno, tráva, obiloviny - zemědělské produkty apod.) za různým účelem využití (např. spalování v teplárně, briketování a peletizace, fermentace v bioplynových stanicích aj.).

Společnost ODES s.r.o. nabízí jednotlivá zařízení a technologické linky pro zpracování výše uvedených materiálů. Díky předchozím realizacím pobdobných zařízení máme praktické zkušenosti se zpracováním těchto materiálů.

Našimi významnými zákazníky v této oblasti zpracování odpadů jsou: Plzeňská teplárenská s.r.o. (linka na přípravu dřevní štěpky před spalováním), BGS s.r.o. bioplynové stanice v ČR a Polsku (drtič pro mechanické narušení struktury přírodních materiálů pro rychlejší proces fermentace-rozkladu), Komaxo s.r.o. (linka na separaci a přípravu dřevní štěpky) aj.

Wood waste and forest biomass

Equipment for processing wood waste and forest biomass.

Briquetting and pelletizing

Processing of natural materials (wood, straw, grass, cereals etc.) for the briquetting and pelletizing.

Agricultural products

Processing of agricultural products for biogas stations.

We change waste into raw material already 22 years ...

Maecenas fermentum

Odes s.r.o. se v posledních letech intenzivně zabývá výrobou třídících linek pro komunální odpad, kde na výstupu najdeme suroviny k dalšímu prodeji, spolu s alternativním palivem a dalšími komoditami. S výsledkem naší práce se můžete setkat nejen v ČR.

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014, Odes s.r.o.
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS